Galeria zdjęć pomieszczeń biurowych do wynajęcia
więcej  » 
   O Firmie
Zarządzanie i Obrót Nieruchomościami “Zarządca” Spółka z o. o. jest dużą nowoczesną firmą w pełni dostosowaną do realiów lokalnego rynku nieruchomości.
 
Naszą domeną jest profesjonalizm działania.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych pracowników łączymy z najnowszymi strategiami zarządzania, systemami informatycznymi i najwyższymi standardami obsługi klienta.

Szczególną wagę przywiązujemy do kwalifikacji zawodowych naszych pracowników i możemy się poszczycić największą, wśród tego typu firm w naszym mieście, grupą licencjonowanych zarządców nieruchomości – obecnie zatrudniamy ponad 40 pracowników, w tym 6 osób z licencją zawodową zarządcy nieruchomości.

Firma “Zarządca” świadczy pełen pakiet usług z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami oraz kompleksową obsługę właścicieli nieruchomości wraz z obsługą najemców Ich lokali.

Specjalizujemy się w zarządzaniu budynkami mieszkalnymi wspólnot mieszkaniowych (mamy zawarte umowy ze 191 wspólnotami).

Zarządzamy także nieruchomościami stanowiącymi własność osób prywatnych.

Jako firma profesjonalnie wykonująca usługi zarządzania nieruchomościami posiadamy z tytułu prowadzonej działalności ubezpieczenie OC na kwotę 1.000.000 PLN.

Uzyskaliśmy certyfikaty EN ISO 9001:2000 na lata 2004/2006, 2006/2009.

Zarząd Spółki:

      

Prezes Zarządu          Grzegorz Kowalczyk

Wiceprezes Zarządu   Antoni Stroiński